Skaičių miestelis 3 klasei

Barkodas:
4771366861821 
Segmentas:
PC žaidimai
Žanras:
EDUCATION, OTHERS, FOR KIDS
Leidėjas:
Mokomasis kompiuterinis žaidimas
Kalbos:
Lietuvių
Formatas:
CD
Kaina:
4.92Eur
16.99 LTL
5.79Eur
19.99 LTL
Kiekis:
Pirkti
Tai mokomoji kompiuterinė priemonė, skirta matematikos žinių gerinimui. Šio žaidimo dalys susietos nuotykinio pasakojimo siužetu. Pagrindinis herojus netikėtai patenka į Skaičių miestelį, kur jį iškart pasitinka jo nauja draugė bei padėjėja Bitutė Indrutė. Ji žaidėją supažindina su Skaičių miestelio gyventojais, visais laukiančiais nuotykiais ir užduotimis bei lydi herojų visą jo kelionę. Nuostabūs spalvingi vaizdai, žaismingi garsai bei įdomūs personažai įtraukia žaidėją į dar neatrastų nuotykių pasaulį, kur jo laukia įvairios matematinės užduotys ir galvosūkiai...

Tai mokomoji kompiuterinė priemonė, skirta pradinukų matematikos žinių gerinimui. Šio žaidimo dalys susietos nuotykinio pasakojimo siužetu. Pagrindinis herojus netikėtai patenka į Skaičių miestelį, kur jį iškart pasitinka jo nauja draugė bei padėjėja Bitutė Indrutė. Ji žaidėją supažindina su Skaičių miestelio gyventojais, visais laukiančiais nuotykiais ir užduotimis bei lydi herojų visą jo kelionę.

Nuostabūs spalvingi vaizdai, žaismingi garsai bei įdomūs personažai įtraukia žaidėją į dar neatrastų nuotykių pasaulį, kur jo laukia įvairios matematinės užduotys ir galvosūkiai...

Ant aukštojo Skaičių miestelio kalno herojų pasitinka paslaptingasis burtininkas, tamsiame akmeniniame bokšte herojus sutinka ir išlaisvina įkalintą princesę, apsiperka paršiuko Modestuko parduotuvėlėje, padeda uždegti užgesusį miestelio Švyturį, pamiškėje sutinka gyvenantį ežiuką, dalyvauja darbštuolių skruzdėlyčių skruzdėlyno statyboje, sutaiso po audros sugedusį miesto Laikrodį, pabuvoja stebuklingajame šulinyje ir paslaptingojoje oloje, paskraido lėktuvu, keliauja pro varlyčių pelkę bei ūkininko Tomo ūkį. Taip pat herojus išmėgina savo jėgas galynėdamasis su siautėjančiais vėjais burlentininkų paplūdimyje, leisdamasis snieglente nuo stačios uolos bei smagiai leidžia laiką riedlentininkų skersgatvyje...

Žaidimo užduotys

Šis žaidimas yra skirtas moksleiviams nuo 1 iki 4 klasės. Jis suskirstytas į keturias klases. Kiekvienoje klasėje yra po 11 skirtingų užduočių, taigi iš viso yra net 44 užduotys. Kiekvienos užduoties sąlygos nuolat keičiasi. Kadangi sąlygos nesikartoja, nėra galimybės atmintinai įsiminti kiekvienos užduoties atsakymus, todėl net ir žaidžiant žaidimą kelis kartus jis neatsibos ir vaikai kas kartą, nors ir susidūrę su ta pačia užduotimi, bus priversti iš naujo ją išspręsti - taip skatinamas vaiko mąstymas, o ne automatizmas. Žaidimo turinys atitinka Lietuvos pradinių mokyklų mokymo programą, taigi visos užduotys vaikams yra suprantamos.

 

 


Kiekvienos užduoties pradžioje žaidimo pagalbininkė Bitutė Indrutė detaliai paaiškina, kaip ją atlikti. Todėl neturėtų kilti problemų žaidžiant šį žaidimą net ir tiems vaikams, kurie dar gerai nemoka naudotis kompiuteriu. Jei tam tikra užduotis pasirodytų nesuprantama, į pagalbą vaikas galės pasikviesti ir Skaičių miestelio žiniuonę - Sraigę, kuri pateiks tam tikrus tai užduočiai būdingus teorinius apibrėžimus bei paaiškinimus.
Visi žaidimo paaiškinimai bei veikėjų dialogai yra pateikiami garso, o tuo pačiu ir teksto pavidalu, taigi žaidimas gali būti suprantamas ir dar gerai nemokantiems skaityti vaikams, bei žaidžiamas kompiuteriais, neturinčiais išorinių garso išvesties įrenginių, kas dažnai pasitaiko mokyklose.

 

Kompiuteriniu žaidimu „Skaičių miestelis" vaikai yra mokomi atlikti aritmetinius veiksmus (atimties, sudėties, daugybos, dalybos), spręsti tekstinius uždavinius, apskaičiuoti atstumą, nesudėtingų geometrinių figūrų plotus bei perimetrus, yra supažindinami su tūrio sąvoka (veiksmai su litrais). Žaidimas taip pat moko naudotis liniuote, atpažinti pinigų kupiūras ir monetas. Gabesniems vaikams yra pateikiami įvairūs galvosūkiai (greičiausio, racionaliausio sprendimo paieška, skaičių kryžiažodžiai, aritmetinių veiksmų eilučių sudarymas...).

Norėdami komentuoti, prisijunkite.

Panašios prekės


Pirkti
Naujienlaiškis
Išskirtiniai pasiūlymai tik Prior records naujienlaiškio prenumeratoriams
Atsisakyti naujienų